KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12286352

nr 1228 6352

Willy Hanft

(1888-1987), Tyskland

Oljemålning, Allé, signerad. Olja på duk, 61x77 cm

Willy Hanft, tysk bildkonstnär född 1888, död 1987.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:50:55

13/1 09:51:04 1      Vinnande bud
13/1 10:00:24 1      justering av budtak

Willy Hanft

Läs mer om Willy Hanft